• pictura-catedrala-munchen.jpg
  • pictura-catedrala-munchen0.jpg
  • pictura-catedrala-munchen2.jpg
  • pictura-catedrala-munchen3.jpg
  • pictura-catedrala-munchen4.jpg
  • pictura-catedrala-munchen5.jpg
  • pictura-catedrala-munchen6.jpg
  • pictura-catedrala-munchen7.jpg
  • pictura-catedrala-munchen8.jpg
  • pictura-catedrala-munchen9.jpg

 Centrul de pelerinaje „Sf. Kilian” al Arhiepiscopiei Germaniei, Austriei și Luxemburgului organizează în perioada 10-17 februarie 2020 un pelerinaj în Israel. Se vor vizita: Haifa, Muntele Carmel (ziua I), Galileea, Marea Galileii, muntele Tabor, Nazaret, Qumran (zilele II-III), Ierihon și mănăstirile din pustiul Iudeei (ziua IV), Ierusalim (ziua V), Betleem (ziua VI), așezămintele românești și Ein Karem (ziua VII); Cazare 7 nopți la hoteluri de 4 și 5 stele. 

Afișul cu informațiile complete poate fi descărcat aici.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să contactați pe coordonatorul pelerinajului, părintele protosinghel Ghelasie Păcurar (telefon: 0176-22947418; e-Mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.).

Caută în site

construimcatedrala.ro