• pictura-catedrala-munchen.jpg
  • pictura-catedrala-munchen0.jpg
  • pictura-catedrala-munchen2.jpg
  • pictura-catedrala-munchen3.jpg
  • pictura-catedrala-munchen4.jpg
  • pictura-catedrala-munchen5.jpg
  • pictura-catedrala-munchen6.jpg
  • pictura-catedrala-munchen7.jpg
  • pictura-catedrala-munchen8.jpg
  • pictura-catedrala-munchen9.jpg

 Asociația Tinerilor Ortodocși Români din Germania (ATORG) vă invită în perioada 11-13 oct. 2019, la Dresden, la întâlnirea anuală a membrilor și susținătorilor săi. Invitații din acest an, pr. prof. Constantin Coman și dr. Sorin Lavric, vor dezbate tema: „Discernământul şi modalitățile de recuperare ale acestuia în spațiul religios, respectiv în spațiul credinței creștine ortodoxe”. Informații despre temă, program, înscrieri ș.a. se pot găsi pe pagina de internet a ATORG, aici.

construimcatedrala.ro