• pictura-catedrala-munchen.jpg
  • pictura-catedrala-munchen0.jpg
  • pictura-catedrala-munchen2.jpg
  • pictura-catedrala-munchen3.jpg
  • pictura-catedrala-munchen4.jpg
  • pictura-catedrala-munchen5.jpg
  • pictura-catedrala-munchen6.jpg
  • pictura-catedrala-munchen7.jpg
  • pictura-catedrala-munchen8.jpg
  • pictura-catedrala-munchen9.jpg

 

Centrul de pelerinaje „Sf. Kilian” al Arhiepiscopiei Germaniei, Austriei și Luxemburgului organizează în perioada 6-14 februarie 2017 un pelerinaj în Țara Sfântă (incluzând și o călătorie în Iordania).

 Se vor vizita: Haifa, Muntele Carmel, Galileea, Marea Galileii, muntele Tabor, Nazaret, Iordania: muntele Nebo, Petra, locul Botezului Domnului; înapoi în Israel: Ierihon, Qumran, Ierusalim, Betleem, Tel Aviv. Cazare 8 nopți la hoteluri de 4 și 5 stele.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să contactați pe coordonatorul pelerinajului, părintele protosinghel Ghelasie Păcurar (telefon: 0176-22947418; E-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.)

Caută în site

construimcatedrala.ro